"Pekařství Boček Volá: Staňte se Naším Prodejcem!"

Pekařství BOČEK Krmelín s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 8 dny

Brigáda

Chcete se stát součástí našeho úžasného týmu v Pekařství Boček? Přijmeme prodavače-ku pečiva na ranní a odpolední směny. Zkušenosti jsou vítány, ale pokud je nemáte, nezoufejte, rádi vás vše naučíme!

Co vás čeká:
- Pracovní doba: Týden ranní od 4:30 do 11:30, týden odpolední od 11 do 17:30 hod.
- Jednou v měsíci: Pracovní víkend.
- Flexibilita: Možnost hlavního pracovního poměru nebo brigády.
- Bonus: Osobní ohodnocení 1000 Kč.

Co nabízíme:
- Příjemné prostředí: Práce v přátelském a usměvavém týmu.
- Podpora: Rádi vás zaučíme a pomůžeme se zorientovat v našem sortimentu.
- Denní pracovní režim: Pracujeme přes den, večery máte volné.
- Pravidelné výplaty: Výplata vždy 10. v měsíci.
- Firemní akce: Občas pořádáme firemní akce nebo zájezdy.
- Team spirit: Umíme se smát, ale když je potřeba, táhneme za jeden provaz.

Malý bonus:
Pokud máte vlastní auto, bude to pro vás ještě pohodlnější.

Zaujalo vás to?
Neváhejte zavolat nebo napsat, jsem tu pro vás.
Těším se na spolupráci!

Požadavky

  • zodpovědnost
    • dochvilnost
      -chuť pracovat

Nabídka

  • jistotu v brigádě, zaměstnání
    • výplata v čas
    • skvělá domluva
    • vánoční prémie
    • sleva na pečivo