Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Noční rozvoz pečiva – šance pro řidiče s oprávněním sk. B!

Pekařství BOČEK Krmelín s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Co kdyby tvůj příběh začal v noci, když většina lidí ještě spí, ale ty už máš před sebou svůj důležitý úkol? V našem pekařství se nepeče jen chleba a rohlíky. U nás vznikají příběhy, které denně nasytí tisíce lidí v celém kraji. Každý výrobek, který vyrobíme, má svou cestu – a právě tu teď můžeme svěřit tobě.

Představ si, že nasedneš do dodávky a vyrážíš do ticha nočních ulic. Jsi tím, kdo zajišťuje, že ráno budou regály plné čerstvého pečiva, které provoní každou domácnost. Jsme v tom spolu – my pečeme, ty rozvážíš. Práce, která má smysl.

Hledáme řidiče na noční rozvoz pečiva. Začínáme mezi 1. a 3. hodinou v noci a je potřeba, abys do Krmelína dorazil vlastním autem. Jezdíme pondělí až pátek a pokrýváme celý Moravskoslezský kraj. Zkušenost s řízením velké dodávky je pro nás klíčová, stejně jako spolehlivost.

U nás se pracuje dnem i nocí, ale vždycky v týmu. Máme dobré výplaty, které chodí včas, 10. každého měsíce. Občas se společně zasmějeme, občas vyrazíme na firemní akci, ale hlavně – držíme při sobě.

Jestli tě to láká, nebo máš další otázky, ozvi se mi – jsem tu pro tebe. Tvůj kontakt: Honza.

Tak co? Připraven na svůj příběh u nás?

Požadavky

  • zodpovědnost
    • dochvilnost
      -chuť pracovat
    • řidič sk. B

Nabídka

  • jistotu v brigádě, zaměstnání
    • výplata v čas
    • skvělá domluva
    • prémie

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Do našeho skladu v Mošnově sháníme brigádníky na pozici manipulant. Jedná se o vykládku, nakládku balíkových zásilek, třídění zásilek na páse. Celoroční spolupráce. Nabízíme ubytování....

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Od 18 let S ubytováním

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek s možností docházky na ranní, odpolední nebo noční směny? Tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost hledáme výpomoc do skladu na ranní 5:00–12:00 ...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Víkendové

    Před 1 dny