Třídění zásilek ve skladu, volba směn, až 170,50 Kč/h

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 6 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 155 – 170 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáte přivýdělek s možností docházky v ranních nebo nočních hodinách? Tak hledáme právě Vás!

Pro známou českou přepravní společnost hledáme výpomoc do skladu na ranní směny (05:00 – 12:00 hod.) od pondělí do pátku nebo noční směny (23:00 – 06:30 hod.) od neděle do čtvrtku. Dny a směny si plánujete sami, upřednostňujeme však uchazeče, kteří mohou docházet pravidelně alespoň 3× týdně.

Náplní práce je třídění zásilek s využitím čtečky a další potřebná manipulace s balíky. Brigáda je vhodná pro muže i ženy.

Nabízíme:

  • mzdu 155 Kč/hod + příplatky dle Zákoníku práce (víkend 10 %, noční 10%, státní svátek 100 %)
  • možnost plánování docházky dle Vašich časových možností
  • práci pro jednu z předních technologických společností
  • pravidelnou a dlouhodobou brigádu
  • výplatu záloh ze mzdy i několikrát do týdne dle domluvy
  • výborná dopravní dostupnost
  • místo pracoviště: Ostrava Poruba

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • fyzickou zdatnost
  • spolehlivost a přesnost