165 Kč/Hod, Počítání A Skenování Zboží Na Inventuře 24.06.

RGIS C.R. s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 165 – 185 Kč / hod

Náplň práce:

-Počítání různého zboží a následné zadávání do skeneru
-Typ úvazku DPP, týdenní vyplácení
-Možnost kariérního růstu

Co od Vás očekáváme:

-Účast na noční inventuře 24.06. v Olomouci nutností (odvoz z Ostravy cca v 18:30)
-Spolehlivost

-Minimální věk 18 let
-Nebýt na ÚP
-Čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

-Garance proplacení 5 hodin při kratších směnách
-Fixní mzda 165 Kč na hodinu (při odpracování 10 a více směn za měsíc, navýšení hodinové mzdy o 20Kč/hod)