Operátor/ka výroby – od 26.500 Kč / netto - HPP, NÁSTUP IHNED

SH Job Partners s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Milujete vůni čerstvého pečiva? Hledáme nové zaměstnance, na pozici: OPERÁTOR/KA VÝROBY do pekárny v Ostravě. Pokud Vám nevadí noční směny, rádi Vám nabízíme stabilní zaměstnání na HPP s nástupem IHNED!
Nebojte se přihlásit, věnujeme se každému zájemci.

Náplň práce:
• Obsluha pekárenské linky

Požadavky

• Praxe z potravinářského průmyslu / velkou výhodou
• Manuální zručnost a zodpovědný přístup k práci
• Ochotu pracovat pouze na noční směnu
• Zdravotní způsobilost

Nabídka

• Zaměstnání na HPP
• Mzdu od 160 Kč/hod. – netto
• Možnosti přesčasů
• Možnost dlouhodobé spolupráce
• Možnost čerpání záloh
• Servis koordinátora 24/7