Obsluha občerstvení

Vosa na bonbónu s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Přijmeme brigádníky do stánku s občerstvením v areálu Dětského a multifunkčního hřiště.

- obsluha zákazníka
- výčep
- pokladna
- prodej doplňkového sortimentu
- příprava velmi jednoduché kuchyně

Brigáda do konce října.

Požadavky

Plnoletost
Komunikativnost

Nabídka

příjemný kolektiv
možnost spolupráce v další sezóně
zaměstnanecké slevy
nadstandardní ohodnocení
možnost výplaty v průběhu měsíce dle domluvy

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek s možností docházky na ranní, odpolední nebo noční směny? Tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost hledáme výpomoc do skladu na ranní 5:00–12:00 h...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Víkendové

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek s možností docházky na ranní, odpolední nebo noční směny? Tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost hledáme výpomoc do skladu na ranní 5:00–12:00 ...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Víkendové

    Před 1 dny