Podle lokalit

Barista

Družstvo Trouble Cafe

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 9 dny

Brigáda

Hledáme Baristu do našeho kavárenského týmu!
Jsi milovník výběrové kávy a rád ji připravuješ? Přeješ si pracovat v příjemném prostředí a stát se mistrem latte artu? Pak hledáme právě tebe! Do našeho kavárenského týmu přijmeme nového baristu.
Náplň práce:
* Příprava kávy (espresso, latte, cappuccino, filtrovaná káva a další)
* Obsluha zákazníků a péče o jejich spokojenost
* Údržba kávovaru a čistota kavárny
* Příprava pokrmů (lehké občerstvení) dle potřeby Co požadujeme:
* Vášeň pro kávu a chuť se neustále učit
* Zkušenosti s přípravou kávy (ne podmínkou)
* Příjemné vystupování a komunikativní schopnosti
* Flexibilitu a ochotu pracovat na směny (včetně víkendů)
* Spolehlivost a týmového ducha
Co nabízíme:
* Platové ohodnocení dle zkušeností (možnost kariérního růstu)
* Práce v mladém a dynamickém kolektivu
* Možnost seberealizace a profesního rozvoje
* Příjemné pracovní prostředí v moderní kavárně
* Zaměstnanecké výhody (slevy na kávu a další)
Zaujala vás tato nabídka? Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis.
Těšíme se na vaši zprávu!