Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Manipulant ve skladu zásilek - až 1400 Kč/směna -Ostrava

AGENTURA PLUS, spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Otevíráme nábor na pracovníky do skladu! Přidej se k nám na třídění balíků a zásilek.

DŮLEŽITÉ: POZICE JE VHODNÁ SPÍŠE PRO MUŽE Z DŮVODU MANIPULACE S TĚŽKÝMI BŘEMENY
- směny od 6:00 do 14:00 -super stabilní přivýdělek s volnými odpoledni
- fixní hodinová mzda 162 Kč/hod a příplatky kam se podíváš - za práci v noci/brzo ráno i o víkendu! - výplata každý týden na účet
- příplatky za práci o svátcích 100%
- možnost dlouhodobé spolupráce

Pokud máš trochu síly navíc, tak na nic nečekej a přidej se k nám!

Požadavky

  • spolehlivost, zodpovědnost
    • dobrá pracovní morálka a fyzická zdatnost
    • věk 18+
    • výpis z rejstříku trestů
    • vhodné pro muže

Nabídka

  • výplata týdně na účet
    • možnost dlouhodobé spolupráce
    • stabilní přivýdělek
    • příplatky za noční, víkendy a svátky

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda nejen na léto, ale i přes školní rok! Kapesné od rodičů už ti nestačí a chceš se trochu osamostatnit? Pojď pracovat k nám. Nabízíme dlouhodobou brigádu s možností plánování směn a s pravideln...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Na léto 2021 Od 18 let Víkendové

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hodil by se Vám přivýdělek s pravidelnou docházkou? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost zajišťujeme výpomoc do skladu na manipulace s balíkovými zási...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Víkendové

    Před 1 dny