Podle lokalit

Brigáda na léto do výroby m/ž | Bez testů | Nástup červenec

Manuvia, a. s., organizační složka

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 26 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 22.250 – 28.000 Kč / měsíc

Náplň práce:

• Kompletace, montáž a výroba světel do automobilů
• Pracovní zařazení dle potřeby
• Práce ve velmi čistém a klidném prostředí

Místo výkonu práce: Jihlava

Co od Vás očekáváme:

Bez PRAXE
• Manuální zručnost
• Věk od 18 rokov
• Flexibilnost = ochotu pracovat na jakýkoliv druh směnnosti

Co Vám můžeme nabídnout:

Práce na HPP
• Nástupní MZDA 22 250 Kč
BONUS od 0 - 4.100 Kč
• V případě nerovnoměrně rozložených směn příplatek až 1 000 Kč.
• Přesčas - 35% z průměrného výdělku
• Práce o víkendu - 50% z průměrného výdělku
• Práce ve svátek - 200% PO-PÁ, 100% víkend
• Příplatek za odpolední 7 Kč/hod, noční 32 Kč/hod
Týdenní ZÁLOHY
• Dotované STRAVNÉ - hotovka 28 Kč, minutka 37 Kč, špeciál 47 Kč, na noční strava zdarma
• Péče koordinátorky