Obsluha čerpací stanice Slavkov u Opavy

Topmarvel s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Opava

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Hledáme studentku (studenta) starší 18 let na pozici obsluha čerpací stanice pohonných hmot ve Slavkově u Opavy. Jedná se o práci v sobotu a neděli
(8.00 - 19.00 hod) cca 1-2 víkendy v měsíci dlouhodobě (1 rok i déle) . O prázdninách možnost práce také ve všední dny. Odměna 130,- Kč/hod. Jedná se o fyzicky nenáročnou práci.

Požadavky

loajalitu, čestnost, svědomitost

Nabídka

dlouhodobou spolupráci na studenty oblíbené pozici.

Podobné inzeráty

  • O nás Hledáte flexibilní pracovní příležitost se 🔝 *100% home office *🔝, ve které budete mít zaručen work-life balance a zároveň budete mít přímý dopad na úspěch projektů? Máme pro Vás lákavou nabídk...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Částečný úvazek Nástup ihned Z domova

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Hledáme brigádníky a brigádnice na vybalování a doplňování zboží. Co od Vás očekáváme: platný průkaz totožnosti studenti potvrzení o studiu včasná docházka do práce (zodpovědnost a sp...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Noční Pro studenty Víkendové

    Před 0 dny