DLOUHODOBÁ BRIGÁDA S PRUŽNOU PRAC. DOBOU,Hruška spol.s.r.o., Uherský Brod

H R U Š K A , spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Uherské Hradiště Uherský Brod

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Hledáš dlouhodobou brigádu s pracovní dobou dle Tvého rozvrhu? Nevadí Ti manuální práce? Nabízíme práci ve skladu potravin na 1 - 5 dnů v týdnu. Dny lze kombinovat!
Náplň práce:
- vychystávání a zaskladňování zboží
- suché potraviny, mléčné výrobky

Požadavky

  • spolehlivost
    • pravidelnost
    • fyzickou zdatnost

Nabídka

  • flexibilní pracovní doba
    • právní poradenství
    • stravenky
    • mzda 130,-Kč/hod., zákonné příplatky( noční ,svátky)
    • zázemí stabilní společnosti

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda • Hledáte brigádu, kde se nebudete nudit? Baví Vás práce s lidmi? Máte zkušenosti s prací v maloobchodu nebo chuť se něco nového naučit? Pak máme zajímavou nabídku právě pro Vás! Prodejna H...

    Česká republika, Hradec Králové, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

    Před 2 dny

  • Brigáda Hledáš dlouhodobou brigádu s pracovní dobou dle Tvého rozvrhu? Nevadí Ti manuální práce? Nabízíme práci ve skladu potravin na 1 - 5 dnů v týdnu. Dny lze kombinovat! Náplň práce: - vychystá...

    Česká republika, Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Uherský Brod Noční

    Před 2 dny