Podle lokalit

Prima brigáda v Opavě, až 200 Kč/hod

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Opava

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Hledáte přivýdělek, kde si můžete naplánovat směny dle svých časových možností? Tak neváhejte a přidejte se k nám do výroby sušenek v Opavě. Do sytosti si u nás užijete sladkostí jako je BeBe, Fidorka, Oreo, Milka a další a k tomu si vyděláte až 200 Kč za hodinu!

co vás čeká

obsluha výrobní linky

sbírání a balení sladkých výrobků

doplňování obalů

čištění voňavé čokolády z výrobních linek

kontrola kvality produkce, o pauze i ochutnávání

směnnost: 8hodinové a 12tihodinové směny přes týden i o víkendu

Požadavky

  • ochotu pracovat ve směnném provozu

    • dobrý zdravotní stav

    • věk min. 18 let

    • ochotu dojíždět na pracoviště

Nabídka

  • mzda 143 až 200 Kč/hod dle směnnosti a počtu směn

    • zajímavé prémie a nadstandardní směnné příplatky

    • 5 - 7 kg firemních výrobků každý měsíc za symbolické ceny

    • dotované stravování a nápoje, hlavní jídlo již od 35 Kč

    • nástup možný ihned nebo dle dohody

    • dlouhodobá spolupráce, hledáme šikovné pracovníky, které si zaučíme

    • možnost přechodu na HPP nebo do kmene společnosti

      jak se přihlásit

      Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte kontaktní formulář.

      Těšíme se na další spolupráci.