Podle lokalit

Pracovnice úklidu

Martin Švub

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

O nás

Poskytujeme kvalitní úklidové služby pro naše klienty a momentálně hledáme nového člena do našeho týmu. Pokud máte rádi práci v čistém prostředí a chcete pomáhat našim zákazníkům udržovat jejich domovy v pořádku, můžete být právě vy tou osobou, kterou hledáme.

Uklízečka domácností

Hledáme zručnou a spolehlivou uklízečku domácností na DPČ případně DPP!
Poskytujeme kvalitní úklidové služby pro naše klienty a momentálně hledáme nového člena do našeho týmu na dlouhodobější spolupráci. Pokud máte rádi práci v čistém prostředí a chcete pomáhat našim zákazníkům udržovat jejich domovy v pořádku, můžete být právě vy tou osobou, kterou hledáme.

Co budete dělat:

Úklid a udržování čistoty v domácnostech a bytových jednotkách
Mytí oken, žehlení prádla a další drobné domácí práce podle potřeby
Dodání vynikajícího servisu zákazníkům a respektování jejich individuálních požadavků
Typ úvazku: Brigáda

Další specifika práce: Práce pro studenty VŠ, při mateřské dovolené apod.
Odměna: 150 Kč / hodina

Požadavky

ZASLÁNÍ ŽIVOTOPISU (dáváme přednost uchazečům s životopisem)
Čistý trestní rejstřík
Platný občanský průkaz
Spolehlivost a pečlivost při práci
Zkušenost s úklidem výhodou, ale není to podmínkou
Komunikativnost a příjemné vystupování vůči zákazníkům
Nabízíme stabilní pracovní prostředí, přátelský tým a možnost práce na brigády a dohody o provedení práce (DPP).

Nabídka

Pracovní doba je neurčitá a často se mění podle potřeby a domluvy. Nabízíme flexibilitu pro naše zaměstnance, kteří mohou mít uklízení buď dopoledne, nebo odpoledne, v závislosti na potřebách našich klientů. Poskytujeme možnost přijímat práci podle vaší dostupnosti a preference, ale očekáváme spolehlivost a flexibilitu při plnění úkolů.

Těšíme se na spolupráci s vámi!