Podle lokalit

NOČNÍ Výroba kosmetiky - mzda ihned, až 1530 Kč/směna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 19 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 – 205 Kč / hod

Náplň práce:
Máte chuť si IHNED přivydělat? Sháníte FLEXIBILNÍ brigádu? Potřebujete dostávat PENÍZE KDYKOLIV budete potřebovat? Pak jste na správném místě!

Do voňavé a čisté výroby hledáme šikovné brigádnice a brigádníky na pomocné práce ve výrobě, jedná se například o skládání obalů, lepení etiket, vážení a balení výrobků. Pracovní doba je od pondělí do pátku na: NOČNÍ SMĚNY (21:45 – 06:00). Výhodou je vlastní volba směn prostřednictvím online docházkového systému (sami si zvolíte a nahlásíte směny, na které budete chtít jít). Předchozí praxe ve výrobě není vyžadována. Vše Vás rádi naučíme na školení nebo v rámci první směny.

Místo výkonu práce: BRNO-LESNÁ (přímo naproti zastávky autobusu č. 57).

V případě zájmu se nám neváhejte ozvat prostřednictvím odpovědního formuláře, nebo zavolejte na níže uvedené telefonní číslo.

Nabízíme:

  • mzda 160 Kč/hod + osobní ohodnocení 0–45 Kč/hod
  • příplatky dle ZP
  • výplata možná ihned (každý den na účet – formou zálohy)
  • možnost volby směn
  • práce v moderním a čistém prostředí
  • pravidelný přivýdělek
  • možnost dlouhodobé brigády

Požadujeme:

  • věk od 16 let (odpolední), od 18 let (i noční)
  • dodržování hygienických předpisů
  • docházku min. 2× týdně
  • nástup IHNED!!