Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Super přivýdělek, mzda až 198 Kč/h

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 4 dny

Brigáda

Máš spoustu volného času a potřebuješ si přivydělat? Pro spediční společnost zabývající se rozvozem zásilek, hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky. Jedná se o výpomoc na odpoledních (14:00-22:30 hod.) a nočních směnách (23:30-8:00 hod.). Náplní práce je vykládka/nakládka kamionu, třídění balíků a manipulace s nimi. Brigáda je ohodnocena základní mzdou 180 Kč/hod a příplatkem za noční směnu ve výši 10 %. Vaše mzda ve výsledku může být až 198Kč/h. Svým charakterem je brigáda vhodná spíše pro muže. Můžete si také vybrat dny, které Vám vyhovují, a to vždy od pondělí do pátku - min. však 2 směny v týdnu. Víkendy Vám zůstanou vždy volné! Vhodné pro studenty, i jako přivýdělek ke stávající práci. Nástup možný IHNED! Neváhejte nás kontaktovat!

Požadavky

  • věk nad 18 let
    • čistý trestní rejstřík (nutno doložit)
    • fyzickou zdatnost (vhodná pro muže)

Nabídka

  • mzdu až 198 Kč/hod
    • dlouhodobou a pravidelnou brigádu ve známé a dynamické společnosti
    • možnost volby směn
    • výplatu záloh na mzdu i několikrát týdně dle domluvy

Podobné inzeráty

  • Nabízím pravidelnou brigádu z pohodlí domova. Potřeba je pouze počítač a připojení k internetu. Práce jednoduchá, vhodná pro každého. Měsíčně je možné si přijít na několik tisíc korun. Je možné je vyp...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Jeseník, Jeseník Částečný úvazek Dlouhodobé Jednorázové Krátkodobé Na doma Nástup ihned Na živnostenský list Noční Od 15 let Od 18 let Peníze ihned Pro důchodce Pro studenty Víkendové

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáte zajímavou a nenáročnou brigádu? Potřebujete si přivydělat? Máte dostatek času a chuť pracovat na ranních směnách (8.00 – 16.30 hodin)? Nabízíme jednoduchou brigádu – balení zboží,...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Pro studenty

    Před 1 dny