Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Pokojská (m/ž) - možné ubytování

Zuiddam, s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 7 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 20.000 – 25.000 Kč / měsíc

O nás

Hotel Kapitán hledá letní brigádníky na pozici "Pokojská".

Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • Úklid a příprava pokojů a sociálních zařízení.

Co od Vás očekáváme:

  • Praxe a zkušenost v oboru.
  • Spolehlivost a zodpovědnost za vykonanou práci.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Možnost ubytování.
  • Snídaně / Oběd / Večere zdarma.

Podobné inzeráty

  • Popis pozice: obsluha vysokozdvižného vozíku nakládka a vykládka vozidel skenování zásilek práce ve skladu práce od pondělí do pátku práce na odpolední směně (14-22) vyjímečně i na noční Profil ka...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Noční

    Před 1 dny

  • Hledáme kolegu/kolegyni na dlouhodobou spolupráci. Popis pozice: vyskladňování zboží dle čárového kódu zaskladňování dle požadavků dva dny v týdnu v odpoledních hodinách Profil kandidáta: fyzic...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc

    Před 1 dny