Ostraha prodejny Kaufland - Olomouc

Protektia s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Náplň práce:
Strážní, pochůzková a detektivní činnost na prodejně a svěřeném úseku, kamerový monitoring,
zajištění ochrany majetku a osob, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou.
Jednoduchá administrativní činnost (denní záznamy).
Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost (krádeže).

Požadavky

Věk nad 18 let, doložení trestní bezúhonnosti, reprezentativní vystupování, spolehlivost a zodpovědnost. Technická zdatnost pro obsluhu digitálních kamerových systémů je výhodou ( vždy probíhá zaškolení dle stanov klienta ). Schopnost řešit krizové a mimořádné situace v rámci výkonu strážní služby (krádež, výtržnost, ohlášení události na PČR a spolupráce s orgány činnými v trestním řízení). Znalost českého jazyka slovem i písmem. Praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabídka

Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP.
Hodinové ohodnocení do výše 150 Kč.
Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti, za zjištění a vyřešení mimořádných situací.
Náborový příspěvek ve výši 5000 Kč po uplynutí tří měsíců.
Pravidelné čerpání záloh na mzdu.
Nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem.
Zprostředkování certifikátu strážného. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Možnost rozšiřování vzdělávání v sektoru bezpečnosti a karierní růst (člen výjezdové skupiny, bezpečnostní konzultant, bezpečnostní manažer zakázek…)
Zaměstnancům dle potřeby zajišťujeme základní právní a ekonomické poradenství. Možné využití slev a výhod u našich obchodních partnerů.
Vhodné také pro osoby OZP s přiměřeným zdravotním stavem