Pracovník ostrahy obchodního domu v Přerově až 135Kč/h

GADO, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Přerov

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Pracovní náplň:

- pravidelné obchůzky objektu
- udržení bezpečnosti na dané prodejně
- ochrana svěřeného majetku
- vedení jednoduché dokumentace
- komunikace s klientem a policií
- aktivní řešení problémů

Požadavky

  • čistý rejstřík trestů
    • věk 18+
    • zdravotní způsobilost
    • spolehlivost
    • ochota pracovat

Nabídka

  • plat 130Kč /hod
    • finanční bonusy za záchyty
    • možnost plánovaní směn
    • možnost záloh ze mzdy
    • odborné zaškolení