Expedice tiskopisů a novin, 120 Kč čist./hod., VÝPLATA PO TÝ

WELL PACK s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 Kč / hod

Náplň práce:

Do skladu s tiskopisy v Horních Počernicích hledáme nové kolegyně, ženy na pozici expedienta.
Náplní práce je zpracování remitendy (tiskopisů, které se neprodaly) a příprava tiskopisů na expedici na jednotlivé filiálky.

Pro muže na pozici vázače novin pro expedici.
Svážení zpracovaného materiálu k rampám a následná nakládka.

Co od Vás očekáváme:

zodpovědnost a spolehlivost

věk 18 +

pravidelnou docházku 6 směn v týdnu( i páteční směna)

Co Vám můžeme nabídnout:

MZDA: 120 Kč čist./hod.

Pravidelné směny: NE - PÁ- od 17:00/19:00 - do 02:00/04:00 hod.
směnu si můžete prodloužit do 06:00 hod.

VÝPLATA PO TÝDNU

Nástup ihned

Dlouhodobou spolupráci