Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Lektor matematiky s praxí Hejného metody

Ivan Jadrný

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Krásný den,

sháníme šikovného studenta (SŠ, VŠ), absolventa, popř. kohokoliv, kdo má zkušenosti s Hejného metodou a rád by si smysluplnou prací také přivydělal. Doučujeme žáky po celé ČR online.

Vždy se předem domluvíme, jaké jsou vaše časové možnosti a podle toho, budete doučovat. Doučování probíhá od po-ne povětšinou v odpoledních časech. Tzn. jakékoliv časové možnosti jsou vhodné.

Co budete doučovat, se vždy dozvíte několik dní předem, takže máte dostatek času, si případné mezery doplnit.

Pokud máte dostatek kuráže, ozvěte se, budeme moc rádi.

Budu se těšit na kontakt :)

Požadavky

  • Výbornou znalost matematiky
    • Přátelský a pozitivní přístup.
    • Kreativitu ve způsobu výuky.
    • Kladný vztah k studentům.
    • Vhodné technické vybavení pro online výuku.

Nabídka

  • Přátelský a podporující kolektiv.
    • Smlouvu na DPP nebo DPČ.
    • Dlouhodobou spolupráci.
    • Zajištění studentů na doučování

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte brigádu v OLOMOUCI? Máte zájem o dlouhodobou a pohodovou brigádu? Tak tato nabídka je určena právě pro Vás! Pro našeho významného klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici vych...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Pro studenty

    Před 1 dny

  • Brigáda Máte šikovné ruce, technické myšlení a zajímá vás práce v automobilovém průmyslu? Pak hledáme právě VÁS! Vaším úkolem bude vizuální kontrola a kompletace dílů pro automotive. Nabízíme manuá...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Prostějov, Prostějov Noční Pro studenty

    Před 4 dny