Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

lektor cizích jazyků

Mgr. Pavel Pospíšil

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Šumperk

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

MZDA MINIMÁLNĚ 200 kč/hod! Jedinečná příležitost - lektor/ka cizích jazyků

Informace o pracovním místě
Do našeho týmu hledáme lektory/ky cizích jazyků v lokalitě Šumperk.

Nejste si jistí, zda se s Vaším jazykem nacházíte na dostatečné úrovni nebo zda byste byl/a dobrým lektorem? Nebojte, spolu na to přijdeme. Alespoň zjistíte, jak jste na tom a otevřou se Vám možnosti, jak se případně zlepšit a stát se naším lektorem v budoucnu :)

Tak neváhejte a přečtěte si, co nabízíme :-)

- Možnost výuky v dopoledních, odpoledních i večerních hodinách (dle Vašich časových možností, vše je na domluvě).
- Naše nabídka je široká → vyučujeme skupinové, individuální, dětské i firemní kurzy. Od angličtiny až po japonštinu, tzn. vítáme jakýkoliv cizí jazyk.
- Mimo výuku je také možnost překládaní různých dokumentů.

Požadavky

Požadujeme
- Hlavně zodpovědnost, spolehlivost a komunikační dovednosti.
- Znalost daného jazyka minimálně na úrovni B2-C1.
- Mezinárodní zkouška z cizího jazyka je velkou výhodou, nikoliv podmínkou (nabízíme možnost si zkoušku dodělat přímo u nás).
- Vzdělání v cizím jazyce nebo zkušenosti s výukou či doučováním výhodou.

Nabídka

Nabízíme
- Výše mzdy dle Vašich schopností a vzdělání.
- Možnost práce na živnostenský list.
- Flexibilní pracovní doba.
- Včasné plnění našich závazků.
- Slevy na naši nabídku kurzů i překladů.
- Motivovaní studenti.
- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
- Dobrá dostupnost k centru města.
- V případě dojíždění, hradíme dopravu.
- Vhodné pro absolventy, studenty, maminky na mateřské dovolené a důchodce.

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte brigádu v OLOMOUCI? Máte zájem o dlouhodobou a pohodovou brigádu? Tak tato nabídka je určena právě pro Vás! Pro našeho významného klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici vych...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Pro studenty

    Před 4 dny

  • Pro placené vyplňování online dotazníků a anket hledáme respondenty z celé ČR ve věku 15 - 75 let. Vše je velmi jednoduché a časově nenáročné, každý týden Vám do mailové schránky zašleme několik dotaz...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Dlouhodobé Krátkodobé Na doma Nástup ihned Noční Od 15 let Od 18 let Pro důchodce Pro studenty Víkendové

    Před 4 dny