Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Skvělá brigáda ve skladu, mzda až 170,50 Kč/h

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Hodil by se Vám přivýdělek s docházkou na noční směny? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost zajišťujeme výpomoc do skladu na noční směny v čase 22:00 - 6:00 hodin od neděle do čtvrtku. Dny si plánujete sami, dle svých časových možností. Upřednostňujeme však uchazeče, kteří mohou docházet pravidelně alespoň 3krát týdně. Náplní práce je třídění zásilek s využitím čtečky a další potřebná manipulace s balíky. Brigáda je možná pro muže i ženy.
Nástup možný ihned.

Požadavky

  • věk nad 18 let
    • fyzickou zdatnost
    • spolehlivost a přesnost

Nabídka

  • mzdu až 170,50 Kč/h + příplatky dle zákoníku práce (noční 10%)
    • možnost plánování docházky dle Vašich časových možností
    • práci pro jednu z předních logistických společností
    • pravidelnou a dlouhodobou brigádu
    • výplatu záloh na mzdu i několikrát týdně dle domluvy

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte brigádu v OLOMOUCI? Máte zájem o dlouhodobou a pohodovou brigádu? Tak tato nabídka je určena právě pro Vás! Pro našeho významného klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici vych...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Pro studenty

    Před 5 dny

  • Pro placené vyplňování online dotazníků a anket hledáme respondenty z celé ČR ve věku 15 - 75 let. Vše je velmi jednoduché a časově nenáročné, každý týden Vám do mailové schránky zašleme několik dotaz...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Dlouhodobé Krátkodobé Na doma Nástup ihned Noční Od 15 let Od 18 let Pro důchodce Pro studenty Víkendové

    Před 5 dny