Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Obsluha moderního stánku Bubble Tea na ranní směny - až 150Kč/h!

21 Consult Group s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 10 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Brigáda

Do nově otevřené, moderní prodejny BubbleTea ve Fashion Outlet Aréně v Praze Štěrboholech, hledáme nové barmany/ky na ranní směny!

Jsme česká firma provozující prodejny s Bubble Tea po celé ČR i na Slovensku.

Naším posláním je nejen nabídnout zákazníkům kvalitní osvěžující drink, který jim vykouzlí úsměv na tváři, ale také zpříjemnit každému zákazníkovi den našim milým úsměvem a kvalitní obsluhou.

Jak vypadá tvůj den:
- Příprava surovin a drinků podle výrobních receptur
- Obsluha zákazníků a komunikace s nimi
- Práce na pokladně
- Úklid prodejny

Požadavky

Tohle je práce pro tebe, pokud:
- Jsi zodpovědný, spolehlivý a schopný samostatně pracovat
- Jsi časově flexibilní a můžeš docházet na ranní směny 8:00-15:00
- Jsi komunikativní a nebojíš se mluvit se zákazníky
- Rád se učíš nové věci a umíš si poradit v různých situacích
- Jsi flexibilní
- Umíš dobře mluvit česky a je ti min.15let

Nabídka

  • Flexibilní plánování směn podle tvých časových možností
    • Fixní hodinovou mzdu + bonusy z prodeje + spropitné
    • BubbleTea na směně zdarma
    • Práci v moderním prostředí a mladém kolektivu
    • Možnost kariérního růstu
    • Zaškolení přímo na prodejně, které ti samozřejmě zaplatíme
    • Peníze vždy včas na účtu
    • Možnost brigádnické smlouvy DPP/DPČ

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte brigádu v OLOMOUCI? Máte zájem o dlouhodobou a pohodovou brigádu? Tak tato nabídka je určena právě pro Vás! Pro našeho významného klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici vych...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Pro studenty

    Před 3 dny

  • Pro placené vyplňování online dotazníků a anket hledáme respondenty z celé ČR ve věku 15 - 75 let. Vše je velmi jednoduché a časově nenáročné, každý týden Vám do mailové schránky zašleme několik dotaz...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Dlouhodobé Krátkodobé Na doma Nástup ihned Noční Od 15 let Od 18 let Pro důchodce Pro studenty Víkendové

    Před 3 dny