Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Kurýr pro rozvoz jídla a nákupů

21 Consult Group s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Přerov

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Brigáda

Baví tě řízení a rád komunikuješ s lidmi? Hledáš práci, kde budeš mít dobré finanční ohodnocení? Tak to ti držíme místo u nás v týmu!

V současné době hledáme kurýry na rozvoz jídla, potravin a zásilek hned pro několik zajímavých partnerů, které můžeš i libovolně kombinovat. Náplň Tvé práce bude doručování objednávek zákazníkům a komunikace se zákazníky. Pokud budeš rozvážet vlastním autem, záleží pouze na tobě, jak budeš pracovat, směny si totiž budeš plánovat sám dle své chuti a časových možností přímo v rozvozové aplikaci, nebo pomocí svého TL. Pokud budeš chtít na rozvoz auto služební, budeš mít pravidelné směny krátký/dlouhý týden, případně jinou směnnost dle individuální domluvy.

Pokud tě nabídka zaujala, tak se nám ozvi a určitě se domluvíme na spolupráci! ✅

Požadavky

  • Řidičský průkaz skupiny B
    • Živnostenský list v případě práce na IČO
    • Spolehlivost a chuť pracovat

Nabídka

  • Firemní auto k rozvozu
    • Přivýdělek formou DPP, DPČ nebo IČO
    • Peníze vždy v termínu
    • Dlouhodobá a stabilní spolupráce
    • Možnost služebního tarifu
    • Zaměstnanecké benefity jako karty Multisport, CCS, příspěvky na penzijní spoření
    • Možnost využívání služebního vozidla k soukromým účelům
    • Zaměstnanecké stravování
    • Výrazné zaměstnanecké slevy v našem pneuservisu a autoservisu

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte brigádu v OLOMOUCI? Máte zájem o dlouhodobou a pohodovou brigádu? Tak tato nabídka je určena právě pro Vás! Pro našeho významného klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici vych...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Pro studenty

    Před 4 dny

  • Pro placené vyplňování online dotazníků a anket hledáme respondenty z celé ČR ve věku 15 - 75 let. Vše je velmi jednoduché a časově nenáročné, každý týden Vám do mailové schránky zašleme několik dotaz...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Dlouhodobé Krátkodobé Na doma Nástup ihned Noční Od 15 let Od 18 let Pro důchodce Pro studenty Víkendové

    Před 4 dny