Úklid banky - ranní směna - 130 Kč/hod. (Olomouc)

CLEANCAT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 5 dny

Brigáda

Náplň práce: úklid kancelářských a společných prostor, odpočinkových zón, kuchyněk a sociálních zařízení.
Pracovní doba: pondělí až pátek, ranní směna, 7:00 - 13:00 hod.

Požadavky

Dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Nabídka

Práci na HPP nebo DPP.
Místo je vhodné pro invalidní osoby. Těmto osobám nabízíme práci na HPP a náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč/rok.
Místo výkonu práce: Olomouc, tř. Svobody

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Divíš se, že hledáme posilu stavební divize, když jsme strojírenská firma? Důvodem je, že si rádi vše od začátku do konce děláme sami, díky tomu ti můžeme nabídnout jistotu dlouhodobé spoluprác...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Šumperk, Loštice

    Před 0 dny

  • Brigáda Hledáme brigádníky do našeho stánku s trdelníky, zmrzlinou a kávou. Jsi komunikativní a baví tě práce s lidmi? Chceš aby tvoje práce byla různorodá? Tak to tě rádi přivítáme do našeho týmu! ...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Prostějov, Prostějov

    Před 1 dny