Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Obsluha kavárny + WELLNESS baru

GEMO SPORT a.s.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

  • bylo ti už 18 let?
    • baví tě připravovat kávu, servírovat naše domácí dezerty a pokrmy a zejména
      práce s lidmi?
    • máš zájem a chuť být tváří naší kavárny?
    • hledáme brigádní posilu do kavárny našeho sportcentra a WELLNESS
    • ozvi se nám mailem nebo přijď osobně a společně probereme možnosti vzájemné spolupráce :-)

Požadavky

  • věk minimálně 18 let (práce s peněžními prostředky a příprava alkoholických nápojů)
    • zkušenost v gastronomii (ale nezoufej, naše šikovné kolegyně tě případně vše rychle naučí)
    • příjemný a upravený vzhled
    • práce ve večerních hodinách i o víkendech
    • AJ výhodou

Nabídka

Nabízíme
- pravidelné směny od 15:30 do 22:15 hod
- odměnu 130,- až 140,- Kč/hod
- benefit ve formě zvýhodněných vstupů na většinu sportovišť našeho krásného sportcentra
- přátelský kolektiv

Podobné inzeráty

  • Nabízím pravidelnou brigádu z pohodlí domova. Potřeba je pouze počítač a připojení k internetu. Práce jednoduchá, vhodná pro každého. Měsíčně je možné si přijít na několik tisíc korun. Je možné je vyp...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Jeseník, Jeseník Částečný úvazek Dlouhodobé Jednorázové Krátkodobé Na doma Nástup ihned Na živnostenský list Noční Od 15 let Od 18 let Peníze ihned Pro důchodce Pro studenty Víkendové

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáte zajímavou a nenáročnou brigádu? Potřebujete si přivydělat? Máte dostatek času a chuť pracovat na ranních směnách (8.00 – 16.30 hodin)? Nabízíme jednoduchou brigádu – balení zboží,...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Pro studenty

    Před 1 dny