Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Brigáda - úklid budovy státní správy - odpolední směna, 8 hod./týden (Jeseník)

CLEANCAT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Jeseník

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Náplň práce: úklid kancelářských prostor a sociálních zařízení.
Pracovní doba: pondělí až pátek, odpolední směna - přesnou pracovní dobu si dohodnete s vedoucím pracovníkem, odpracujete cca 8 hod./týden.
Nástup: 2.5.2024
Místo výkonu práce: Jeseník, okr. Jeseník

Požadavky

dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Nabídka

Mzdu: 112,50 Kč/hod.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Hledáme brigádníky do prodejny TETA drogerie Náplň práce: vybalování zboží obsluha zákazníků úklid prodejny Požadujeme: kladný vztah k prodeji vstřícný přístup k zákazníkům slušné a příjemné vy...

    Česká republika

    Před 0 dny

  • Brigádník/Brigádnice


    169 Kč / hod

    *Společně s kolegy se budete podílet na tom, aby od nás zákazníci odcházeli spokojeni a rádi se k nám vraceli. * Co vám nabízíme možnost týdenní výplaty zálohy mzdy volbu délky směn a včasné seznám...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha

    Před 0 dny