Podle lokalit

úklid/údržba venkovních prostor

Jiří Geisler

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Společnost GEISLER působí na trhu v oblasti úklidových prací a služeb na profesionální úrovni již od roku 1997. Dnes poskytujeme služby v rámci celé České republiky. Za dobu své existence jsme si vybudovali významné postavení na trhu a získali řadu významných klientů, pro které zajišťujeme naše služby ve vysoké kvalitě.
Hledáte si pravidelný přivýdělek k zaměstnání, rodičovské dovolené nebo např. ke studiu? Nemůžete ze zdravotních důvodů pracovat na plný úvazek? Právě pro vás máme nabídku úklidu venkovních prostor. Práce vhodná také pro osoby se zdravotním postižením.

Vaším úkolem bude - údržba venkovních prostor:
- sběr hrubých nečistot
- zametání chodníků, pod rampami
- vynášení košů
- údržba kuřáren
Pracovní doba: 2 - 4 hodiny denně

Požadavky

  • zodpovědnost
    • spolehlivost

Nabídka

  • pravidelný přivýdělek

    • odměnu 120Kč/hod

    • pravidelnou a včasnou výplatu

    • práce vhodná pro osoby se zdravotním postižením

    • zázemí stabilní společnosti