STRÁŽNÝ - LIPNÍK NAD BEČVOU - VHODNÉ PRO OZP - ZKRÁCENÝ ÚVAZEK

G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Přerov Lipník nad Bečvou

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Pro pracoviště v Lipníku nad Bečvou hledáme vhodné uchazeče na pozici Bezpečnostní pracovník / Strážný - pár směn v měsíci, záskoky za dovolené, nemoc či jiné mimořádné události.

Náplň práce:
- Přijímaní a evidence návštěv
- Kontrola provozu a objektu
- Ovládaní EPS

Požadavky

  • komunikativnost
    • flexibilita, spolehlivost
    • fyzická i psychická odolnost
    • trestní bezúhonnost
    • základní vzdělání

      profesní kvalifikace 68-008-E "Strážný" výhodou (možnost získat přes G4S)

      Směny: pondělí - neděle 6:00 - 18:00 a 18:00 - 6:00

Nabídka

  • Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
    • Pravidelná výplata mzdy vždy nejpozději do 15.v měsíci
    • Příspěvek na reprezentaci
    • Profesní kvalifikace strážného - hrazena zaměstnavatelem
    • VIP sleva na produkty Datart
    • Výhodný tarif O2 Family i pro rodinné příslušníky

      Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.