Podle lokalit

Vrátný/ná - dlouhodobá brigáda - mzda 130 Kč/h

Mark2 Corporation Czech, a.s.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc Šternberk

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Hledáte stabilní práci, kde dostanete mzdu vždy včas? Přidejte se k přední české společnosti zabývající se bezpečností, údržbou a technologiemi!

Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Obsluha vjezdové vrátnice
• Práce v sedě i ve stoje
• Evidence vjezdů

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• Mzdu 130 Kč/h
• Práci ve 12 hodinových směnách denní/noční
• Vhodné i pro studenty a důchodce
• Dlouhodobou spolupráci - letní brigádu červen až srpen 2024
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Zvýhodněné volání O2
• MultiSport kartu
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace

Nástup: Ihned

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.