Podle lokalit

Pekař/Pekařka

LONG STORY SHORT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 8 dny

Brigáda

Máš rád/a rána provoněná čerstvou kávou a vůní zrovna upečeného chleba?
Baví Tě péct nejen chleba, ale i sladké dobroty?
Jsi nadšenec do jídla, zajímáš se o kvalitní suroviny a umíš s nimi pracovat? Jsi pečlivý, zodpovědný a profesionální?

Pak hledáme právě Tebe!

Jsme mladý podnik, co se neustále rozvíjí a hledáme pozitivně naladěné lidi, kteří chtějí růst s námi.
Nabízíme jedinečnou možnost pracovat v krásném a příjemném prostředí v týmu mladých lidí, kteří jsou kreativní a práce se nebojí.
Věříme naší Bakery, která si zakládá na kvalitním kvasovém pečivu dělaném s láskou a péčí.

Náplň práce:
Čeká Tě práce převážně v brzkých ranních hodinách. V týmu s kolegou se budeš starat o tvorbu kvasového pečiva, přípravu snídaní na hostelu a pečení našich křupavých dobrot.
Kromě běžného provozu pořádáme svatby, oslavy, tančírny, denní gril party s živými sety od DJs a různé meetingy nebo networkingové eventy v naší zasedací místnosti a příprava na ně bude i Tvou povinností.
Neváhej a pošli nám svůj životopis.

Požadavky

Praxi v oboru a znalost profese je vítána, ale případně Tě vše naučíme, hlavní je chuť k práci a zájem učit se novým věcem!
Organizační schopnosti.
Rychlost, preciznost, profesionalitu a udržování čistého pracovního prostředí. Příjemné vystupování v komunikaci se zákazníky.
Lásku k chlebu a surovinám, chuť tvořit a experimentovat. Schopnost pracovat efektivně, spolehlivě a zodpovědně.
Výhodou bude orientace v současných trendech.

Nabídka

Stálé celoroční zaměstnání, jistý plat, 100% příplatky za svátky

Možnost kariérního růstu

Profesní vzdělávání formou kurzů, školení a stáží Výhody zaměstnaneckého stravování

Práci v jedinečném a příjemném prostředí