odpolední úklid/zkrácený úvazek/práce na DPP

Jiří Geisler

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Hledáte si pravidelný přivýdělek např. k zaměstnání, studiu, důchodu, rodičovské dovolené?

Úklidová firma Geisler právě nabízí možnost pravidelné brigády, a to úklid kancelářských prostor a zázemí pro zaměstnance ( jídelna, toalety, šatny). Momentálně na dva provozy, které jsou poblíž sebe, proto lze pro jednoho zaměstnance/kyni.

Pracovní doba:
- na prvním provoze na ulici Čajkovského: po - pá: 17:00 - 19:00
- na druhém provoze na ulici Horní Lán: po, st: 18:00 - 20:00

- Vaším úkolem bude:
- - úklid kanceláří, chodeb
- - úklid zázemí pro zaměstnance ( toalety, sprchy, kuchyňky, šatny)

Požadavky

  • zodpovědnost
    • spolehlivost

Nabídka

  • stálý přivýdělek
    • pravidelnou a včasnou výplatu
    • zázemí stabilní společnosti
    • zaškolení

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivého a zodpovědného zájemce na doplňování a péči o zboží. Týdenní hodinový rozsah: 6:00 - 16:30 hod. = 40 hod. od pondělí do čtvrtku, pátek a v...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Víkendové

    Před 3 dny

  • Brigáda Hledáte si pravidelný přivýdělek např. k zaměstnání, studiu, důchodu, rodičovské dovolené? Úklidová firma Geisler právě nabízí možnost pravidelné brigády, a to úklid kancelářských prostor a...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc

    Před 1 dny