Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Administrativní pracovnice - Call Centrum Bohuňovice mzda: 22 000

Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Do týmu ČMBA přijmeme administrativní pracovnici na inzertní oddělení a náborové oddělen. Pracovní doba PO - PÁ, ranní 7:00 - 13:00 hodin, nebo odpolední 13:00- 18:00

Požadavky

flexibilitu, trestní bezúhonnost, komunikativnost
znalosti na PC
chuť na sobě pracovat a rozvíjet se

Nabídka

  • zázemí české společnosti s dynamickým růstem
    • služební pc, telefon i k soukromým účelům
    • pozice vhodná i pro OZP.
    • dlouhodobou spolupráci na HPP
    • zkrácený úvazek

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Pracovní nabídka Největší, úklidová společnost TSC Hospital, s.r.o., nabízí brigádní či stabilní pozice pro uchazečky/če od 18 let! Nabízíme jistotu dlouhodobé spolupráce! Místo: FN Olomouc Náp...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Od 18 let Víkendové

    Před 5 dny

  • Popis pozice: obsluha vysokozdvižného vozíku nakládka a vykládka vozidel skenování zásilek práce ve skladu práce na odpolední směně 14-22 práce na DPČ Profil kandidáta: prokazatelná praxe na VZV...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc

    Před 6 dny