Výrobní operátor v automotive 140/hod.víkendy volné, Olomouc

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 33 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 140 Kč / hod

O nás

Vhodné i pro studenty starší 18ti let.

Hledáte práci v automobilovém průmyslu? Chcete se podílet na výrobě nového automobilu? Jste manuálně zruční? Pak hledáme právě Vás.

Staňte se členy týmu KONTROLORŮ a KONTROLOREK KVALITY, ve výrobě automobilových součástek z menších dílů z plastu.

Náplň práce:

Práce ve výrobní společnosti s plastovými menšími komponenty, výstupní kontrola u linky.
Ranní 6:00 - 14:00 hod. a odpolední směna 14:00 - 22:00 hod. noční směna 22 - 6 hod.
Víkendy volné.
Pozice vhodná pro muže a ženy starší 18ti let.

Co od Vás očekáváme:

Spolehlivost v docházce, chuť pracovat.
Dobrý zrak, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, flexibilitu.

Dohoda na směnách jistá.

Co Vám můžeme nabídnout:

Smlouvu na DPP po zapracování možnost přechod na HPP.
Mzda 140/hod. příplatek při nočních směnách, víkendy, svátky (Vše závisí na Vás, na Vaší pracovitosti a zodpovědnosti.)
Víkendy VOLNÉ.
Dohoda jistá.
Práci v přátelském kolektivu a moderním prostředí.
Dlouhodobou spolupráci a pracovní oblečení.
Podpora při zaučení.

Vhodné pro muže i ženy, starší 18ti let.