Podle lokalit

Sekretářka v psychiatrické ambulanci

MedKomplex s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Dobrý den, přícházím s nabídkou lukrativní brigády-

Do naší psychiatrické ordinace hledáme spolehlivou a pečlivou sekretářku na DPP
pondělí, středa, čtvrtek
9.00 - 12:00 a 13:00-15.00

Náplň práce:

Administrativní činnosti (vyřizování e-mailů, správa dokumentů)
Zvedání telefonů a objednávání pacientů
Vyřizování balíků a zásilek
základní správa soc.sítí
Jednou týdně úklid ordinace (cca 1 hodinu)

odměna : 10 000Kč /měs.

Nabízíme. Pokud máte zájem, pošlete nám svůj životopis.

Těšíme se na vás!

Požadavky

Spolehlivost, pečlivost a asertivitu
Příjemné vystupování
Zkušenost s administrativní prací výhodou

Nabídka

příjemné pracovní prostředí
rozmanitou náplň práce
malý kolektiv