Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

odpolední úklid/150Kč

Jiří Geisler

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Hledáte si pravidelný přivýdělek např. k zaměstnání, studiu, důchodu, rodičovské dovolené?

Úklidová firma Geisler právě nabízí možnost pravidelné brigády, a to úklid kancelářských prostor a zázemí pro zaměstnance ( jídelna, toalety, šatny), a to v areálu CT Parku, v části Brno - Slatina.

Pracovní doba od pondělí do pátku, v čase od 15:30 - 19:30.

Vaším úkolem bude:
- úklid kanceláří, chodeb
- úklid zázemí pro zaměstnance ( toalety, sprchy, kuchyňky, šatny)

Požadavky

  • zodpovědnost
    • spolehlivost

Nabídka

  • stálý přivýdělek
    • odměnu 150 Kč/hod
    • zázemí stabilní společnosti
    • včasnou a pravidelnou výplatu

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Hledáte si pravidelný přivýdělek např. k zaměstnání, studiu, důchodu, rodičovské dovolené? Úklidová firma Geisler právě nabízí možnost pravidelné brigády, a to úklid kancelářských prostor a...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc

    Před 7 dny

  • Brigáda Hledáte si pravidelný přivýdělek např. k zaměstnání, studiu, důchodu, rodičovské dovolené? Úklidová firma Geisler právě nabízí možnost pravidelné brigády o víkendu, a to úklid kancelářských...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Studénka Víkendové

    Před 12 dny