Administrativní pracovník

Czech radar a.s.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Stavební firma hledá administrativní pracovnici/ pracovníka/ na trvalý pracovní poměr.
Náplň práce:

Administrativní práce - vyřizování pošty, telefonů, zakládání a třídění dodacích listů , faktur (složky v PC, šanony).
Příprava podkladů pro účetní - třídění, zapisování do xls tabulek.
Zpracování cenových nabídek, rozpočtů.
Kontrola a příprava smluv.
Zpracování a vyhodnocení jednotlivých zakázek firmy
Jednání na úřadech ve věci stavebních povoleních .
Vytváření objednávek zboží a porovnání
Komunikace s úřady a dalšími členy týmu
Evidence docházky a příprava podkladů pro mzdy

Požadavky

SŠ vzdělání
- samostatnost,spolehlivost ,
- příjemné a vstřícné vystupování
- dobrá znalost práce na PC (MS Office)
- praxe v oboru / není podmínka

Nabídka

  • mzdové ohodnocení
    • mobilní telefon, notebook
    • nástup možný IHNED