Uklízečka/Uklízeč pro Apartmány Lošov

Apartmány Lošov

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Pro Apartmány Lošov hledáme šikovnou uklízečku, která bude mít na starosti kompletní úklid a přípravu apartmánů. Náplní úklidu je především příprava lůžek, precizní úklid koupelny, kuchyně, obývací části a přilehlých venkovních prostor (především v létě).

Apartmány Lošov je moderní apartmánový komplex vysoké kvality nacházející se v městské části Olomouce Lošově, díky své poloze mezi lesy nabízí hostům perfektní klid pro relaxaci a aktivní odpočinek. Mezi naše klienty patří především rodiny s dětmi, ale zvládneme ubytovat kohokoliv. Dle hodnocení společnosti booking se Apartmány Lošov řadí do 4* kategorie ubytovacích zařízení a za rok 2023 obdrželi ocenění Traveller Review Reward za výborné hodnocení pobytu hosty.

Požadavky

  • Smysl pro čistotu a detail,
    • zodpovědný přístup za svěřené úkoly/samostatnost,
    • komunikace je klíčová,
    • časová flexibilita (dle obsazenosti/odjezdů a příjezdů hostů,),
    • zkušenosti s prací pokojské či profesionálním úklidem výhodou, ne podmínkou.

Nabídka

  • Časově flexibilní brigádu, kde neexistují pevně stanovené směny (nejvíce úklidů však probíhá v pondělí),
    • odměnu ve výši 140,- až 150,- Kč/hodinu + bonusy,
    • firemní trička a mikinu,
    • bonusem pro Vás budou dýška a dárečky od hostů (ne však od všech :) ).

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Pracovní nabídka Největší, úklidová společnost TSC Hospital, s.r.o., nabízí brigádní či stabilní pozice pro uchazečky/če od 18 let! Nabízíme jistotu dlouhodobé spolupráce! Místo: FN Olomouc Náp...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Od 18 let Víkendové

    Před 5 dny

  • Popis pozice: obsluha vysokozdvižného vozíku nakládka a vykládka vozidel skenování zásilek práce ve skladu práce na odpolední směně 14-22 práce na DPČ Profil kandidáta: prokazatelná praxe na VZV...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc

    Před 6 dny