servírka/číšník

Roman Frank

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Výletní restaurace Chata Pod Věží hledá do svého týmu další servírku/číšníka na víkendový provoz .Nabízíme přátelský kolektiv,na směnách se lze domluvit,výborné platové ohodnocení. Požadujeme příjemné vystupování, komunikativnost a spolehlivost.Brigáda je vhodná pro studenty 18+. Rekreační objekt leží u prostřed krásné přírody a zároveň kousek od Olomouce(MHD č.11). Praxe v oboru není nutná.Rádi Vás zaučíme.V případě zájmu o práci nás neváhejte kontaktovat na email nebo na tel.

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte brigádu v OLOMOUCI? Máte zájem o dlouhodobou a pohodovou brigádu? Tak tato nabídka je určena právě pro Vás! Pro našeho významného klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici vych...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Pro studenty

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Hledáte brigádu v OLOMOUCI? Máte zájem o dlouhodobou a pohodovou brigádu? Tak tato nabídka je určena právě pro Vás! Pro našeho významného klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici vy...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Pro studenty

    Před 0 dny