Obsluha copycentra

Express tiskárna s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 19 dny

Brigáda

Hledáš stabilní brigádu v malém a přátelském kolektivu v centru Olomouce? Baví tě práce s lidmi? Ovládáš slušně počítač a nezalekneš se obsluhy tiskárny nebo skeneru? V tom případě bychom pro tebe něco měli!

Do Express Tiskárny přijmeme studenty na dlouhodobou brigádu. Náplní práce bude obsluha zákazníků, zpracování drobných polygrafických zakázek a obsluha pokladny. Veškeré potřebné dovednosti tě rádi naučíme a budeme se snažit ať se ti u nás líbí natolik, že u nás zakotvíš na co možná nejdéle.

Podmínkou je věk od 18 let.

Požadavky

Vzhledem k povaze pozice uvítáme komunikativní a pečlivou osobnost s odolností vůči stresovým situacím a zájmem o dlouhodobou práci. Prosíme všechny, kdo potřebují jen krátkodobou brigádu nebo jim nevyhovuje daná pracovní doba, ať věnují pozornost jiným nabídkám.

Nabídka

Nástupní plat: 120 Kč/h.
Pracovní doba: 16:00 - 21:00 ve všední dny / 9:00 - 21:00 o víkendech
(Konkrétní pracovní dobu a termíny služeb lze po domluvě upravit)

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte brigádu v OLOMOUCI? Máte zájem o dlouhodobou a pohodovou brigádu? Tak tato nabídka je určena právě pro Vás! Pro našeho významného klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici vych...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Pro studenty

    Před 3 dny

  • Pro placené vyplňování online dotazníků a anket hledáme respondenty z celé ČR ve věku 15 - 75 let. Vše je velmi jednoduché a časově nenáročné, každý týden Vám do mailové schránky zašleme několik dotaz...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Dlouhodobé Krátkodobé Na doma Nástup ihned Noční Od 15 let Od 18 let Pro důchodce Pro studenty Víkendové

    Před 3 dny