Tester mobilní aplikace - rychlý, snadný, jednorázový výdělek

Ing. Martin Smutný

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Hledáte rychlý, snadný a zábavný výdělek?
Jste z Olomouce?
Nebojíte se říct svůj vlastní názor?

Pokud jste odpověděli na všechny otázky ANO,
pak nám zavolejte nebo napište email a domluvíme se na setkání.

Celá akce zabere cca 30 minut.
Vaším úkolem bude vyzkoušet si aplikaci, se kterou jste nikdy dříve nepracovali. Jde nám především o prvotní reakce na užívání/ovládání a dát nám zpětnou vazbu.

Nikdo vás nebude nahrávat, posuzovat nebo jinak hodnotit.
Pouze budeme sledovat, jak si s aplikací rozumíte a budeme očekávat upřímnou, spontánní zpětnou vazbu.

Finanční odměna: 300 Kč
Neváhejte a domluvte si s námi setkání.
Upřednostňujeme lidi ve věku nad 30 let a více.

Požadavky

  • mít svůj vlastní mobilní telefon/notebook
    • musíte přijet do naší firmy (jsme 7 minut pěšky od Šantovky)
    • autenticita
    • upřímnost
    • nebát se říct svůj názor

Nabídka

  • rychlý a velký přivýdělek (za cca 30 minut - 300 Kč)
    • zábavný přivýdělek (vlastně si budete hrát a my vám za to ještě zaplatíme)
    • možnost konečně říct svůj vlastní názor