Pomocník při pořádání kulturních akcí, 160Kč/hod

GEMARE GROUP s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Naše společnost, zabývající se pronájmem technického vybavení na kulturní akce pro města, obce, firmy, hledá zájemce o brigádu s možností dlouhodobé spolupráce.

Rožšiřujeme brigádnický tým o cca 20 osob.

NÁPLŇ PRÁCE:
Rozvoz, příprava a dohled sportovních a zábavných atrakcí (hrady, skluzavky, simulátory).
Nejedná se o práci "kolotočářů", ale o službu pro naše zákazníky, kteří si u nás objednali zapůjčení tohoto technického vybavení. Za vstup na atrakce nevybíráte peníze!!!

Vašim úkolem bude:
1) Ve spolupráci s ostatními brigádníky připravit - rozbalit + nafouknout atrakce.
2) Během pronajaté doby pouštět návštěvníky do atrakce a regulovat jejich počet.
2) Po skončení pronájmu atrakce sbalit a naložit do našich vozidel.

Realizace pronájmů po celé ČR. Odjezd vždy z olomouckého skladu. Každý den návrat zpět do Olomouce.

Požadavky

POŽADUJEME: komunikativnost, zodpovědnost, příjemný vzhled, určitou fyzickou zdatnost, kladný vztah k dětem, časovou flexibilitu.
Práce vhodná především pro muže. Příjímáme i v menším počtu ženy.
Minimální věk: 18 let.
VÝHODOU, nikoli podmínkou řidičský průkaz sk. B.
Není potřeba žádné zkušenosti, ve všem vás zaškolíme. Opravdu jednoduchá práce v týmu mladých lidí.

Nabídka

NABÍZÍME: plat 140-160 Kč/hod od výjezdu po návrat, proplacena každá minuta strávená na brigádě. Do odpracovaných hodin se započítává i cesta k zákazníkovi. Výplatu vždy k 15. následujícího měsíce.
Průměrné denní výdělky 1500 - 2800Kč, v závislosti na počtu odpracovaných hodin.
Odborné zaškolení, zajímavou a netradiční práci v mladém kolektivu, realizace akcí po celé ČR i SR. Možnost docházet na brigádu, dle vašich časových možností. Vybíráte si pouze termíny, které se vám hodí. Rozpis volných směn máte k dispozici 2 měsíce dopředu.