Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

INSTRUKTOR/KA LYŽOVÁNÍ / SNB ve skiareálu u Olomouce (Hrubá Voda)

Newman sport s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Jsme sportovní škola NEWMAN SCHOOL, která provozuje celoroční outdoorové aktivity.

Máš rád lyže nebo snowboard a chceš předávat svoje zkušenosti a dovednosti dál? Učíme hlavně děti a to jak individuální tak skupinovou formou.

Chceš si vydělat super peníze? Instukrtor u nás začíná na odměně 200 Kč/hod.

U nás pracuješ podle svých časových možností a můžeš se uplatnit po celý rok (instruktor inline bruslení, animátor školních akcí, výletů nebo příměstských táborů). Navíc bonusy jako lyžování zdarma, firmení oblečení na výuku, příspěvky na dopravu, obědy, školení pro tvoje zdokonalení a fajn parta :-)

Přidej se do týmu instruktorů Newman school ještě dnes! Působíme ve Skiareálech: Hrubá Voda u Olomouce, Rališka v Beskydech (Horní Bečva), Jimramov na Vysočině (70 km od Brna) a Kunčice v Jeseníkách.

Požadavky

Spolehlivost, samostatnost a pracovitost
Aktivní přístup
Kladný vztah k dětem
Chuť se neustále zdokonalovat
Zaškolení v rámci licenčního kurzu, který vám zadotujeme
Věk 18 let (pokud ne, nevadí, můžeš u nás začít jako asistent instruktora od 17 let)

Nabídka

Flexibilní práci v lyžařském areálu po celou sezónu
Mimořádné platové ohodnocení
Dotaci 5200 Kč na licenční kurz s akreditací ČSLŠ
Zdarma lyžování
Zdarma ubytování a stravu
Příspěvky na dopravu
Školení pro zdokonalení
Příspěvky na vyšší vzdělání v rámci lyžování a snb
Možnost dlouhodobé spolupráce i v rámci letních aktivit

Podobné inzeráty

  • O nás Jsme stabilní česká společnost s působností na trhu od roku 1992 v oblasti bezpečnosti a technologií. Náplň práce: ostraha služebního vchodu kontrola zaměstnanců noční směny Co od Vás oček...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Nástup ihned Noční Od 18 let

    Před 3 dny

  • Popis pozice: obsluha vysokozdvižného vozíku nakládka a vykládka vozidel skenování zásilek práce ve skladu práce na odpolední směně 14-22 práce na DPČ Profil kandidáta: prokazatelná praxe na VZV...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc

    Před 0 dny