Podle lokalit

Počítání zboží v Olomouci, odměna 180 Kč/hod, výplata IHNED

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 7 dny

Brigáda

Do hobby marketu v Olomouci hledáme pracovníky na počítání a inventuru zboží.

Termín práce:

8.10. - Olomouc (OBI)

Pracovní doba: ranní 6:00-14:00 (konec inventury se může změnit)

Před inventurou probíhá povinné školení v úterý 24.9. (čas bude upřesněn).

Náplň práce:

- Počítání a inventura zboží
- Skenování zboží pomocí čtečky

Co požadujeme:

- Plnoletost
- Pečlivost při práci a spolehlivost
- Ochota zúčastnit se vstupního školení

Co nabízíme:

- Fixní odměnu 180 Kč/hod + bonus v případě účasti na obou inventurách = 200 Kč/hod
- Smlouvu DPP a možnost navázání dlouhodobé spolupráce
- Svoz zdarma na směnu i ze směny