Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Operátor výroby

AMBOSELI International s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Nymburk

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Co vás čeká:
- Jedná se o práci se šroubovákem na montážní lince - zapojování
- konektorů
- Práce ve stoje
- Kompletace televizorů

Požadavky

  • Požadujeme dobrý zrak
    • Manuální zručnost
    • Fyzickou zdatnost
    • Pečlivost

Nabídka

Co vám můžeme nabídnout:

- Odpovídající platové ohodnocení
- Jednosměnný provoz - pouze ranní směna
- Týdenní zálohy
- Doba určitá s možností prodloužení

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Jsi žena, muž, student, důchodce, maminka, tatínek? Hledáš DPP nebo DPČ? U nás najdeš skvělou partu lidí. Podílej se s námi na vytvoření nezapomenutelných zážitků pro naše zákazníky. Co je u nás voln...

    Česká republika, Středočeský kraj, Nymburk, Nymburk Od 18 let Pro studenty Víkendové

    Před 1 dny

  • Brigáda Hledáme nové kolegy na pozici Strážný/bezpečnostní pracovník na vlakové nádraží v Lysé nad Labem. Nástup IHNED. Hledáme někoho na dlouhodobou spolupráci na DPP. Pozice je vhodná pro OZP n...

    Česká republika, Středočeský kraj, Nymburk, Lysá nad Labem Nástup ihned Trvalý pracovní poměr

    Před 7 dny