Podle lokalit

Ostraha + kamery - prodejna Albert Nymburk, 140 kč/hod.

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Nymburk

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Přijmeme muže i ženy na pozici bezpečnostní pracovník/ce na ostrahu prodejny Albert Litoměřice.

Dlouhé směny 6:30 - 22:30 hodin.

Pozice je vhodná také pro cizince hovořící a píšící česky, absolventy, invalidní důchodce, aktivní důchodce.

Náplň práce:
• Pochůzková činnost po prodejně + obsluha kamerového systému
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Jednoduchá administrativa
Veškeré další podrobnosti a Vaše dotazy probereme na případné osobní schůzce.

Požadavky

Čistý trestní rejstřík
Věk 18+
Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou, vše Vás rádi naučíme

Nabídka

Mzda 140 Kč/ hod.
Smlouva na DPP, DPČ
Plánování směn dopředu
Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace