Výpomoc při otevření nové prodejny - 180 Kč/hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jindřichův Hradec Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 12 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 180 Kč / hod

Náplň práce:
📣 Ahoj! Hledáme pracovité a spolehlivé kolegy na výpomoc při odklízení odpadu, vykládání zboží do regálů a posouvání nábytku v rámci příprav na otevření nové prodejny s nábytkem v Jindřichově Hradci. Hledáme někoho, kdo se nebojí pracovat rukama a rád vidí výsledek své práce.

Brigáda bude probíhat v období od 24.6.2024 do 15.7.2024.

Co nabízíme?

  • Stabilní pracovní dobu od pondělí do pátku v čase od 8:00 do 17:00 hodin
  • Solidní mzdu ve výši 180 Kč za hodinu
  • Příležitost přiložit ruku k dílu a podílet se na vzniku nového obchodu
  • Skvělý tým, který tě vřele přivítá a rád tě naučí vše potřebné

A to není vše! Hledáme také šikovné pokladní pro období 16.7. – 4.8.2024. Pokud nemáš zkušenosti, nezoufej. Náš tým Tě rád zaškolí, ukáže Ti vše, co potřebuješ vědět.

Nemůžeš se dočkat, až se zapojíš? Neztrácej čas a ozvi se nám hned teď. Jsi jen krůček od nové příležitosti, kde si přivyděláš a zároveň pomůžeš s otevřením nové prodejny!

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení – až 180 Kč/hod.
  • možnost vyplácení záloh (dle předchozí domluvy)
  • přátelský kolektiv
  • pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

  • min. 18 let
  • spolehlivost, pracovitost