Brigáda Fulnek 140 - 180Kč/hod

REAL JOB s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Nový Jičín Fulnek

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Hledáme brigádníky do společnosti, která se zabývá lisováním plechových materiálů.

Náplň práce:

- obsluha lisu (jednoduché zakládání komponentů do lisu a kontrola kvality)
- psaní výkazů

Požadavky

  • věk min. 18 let
    • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
    • ochotu pracovat i o víkendu

Nabídka

  • základní platové ohodnocení 140Kč + 0 - 40 Kč/hod prémie
    • příspěvek na stravování formou stravenkového paušál
    • příplatky za práci ve hlučném prostředí
    • odměnu za docházku a pracovní výkon
    • prohlídku výroby a pracoviště, před zahájením práce
    • nástup ihned