Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

úklid na zkrácený úvazek/Bravantice

Jiří Geisler

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Nový Jičín Bílovec

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Nemůžete pracovat na celý úvazek? Firma Geisler přijme na zkrácený úvazek 4 hodiny denně zaměstnance-kyni na úklid v novém logistickém skladu v Bravanticích.

Pracovní doba: pondělí - pátek : 6:00 - 10:00
Náplň práce: úklid kanceláří, WC, chodeb, skladu.

Požadavky

  • zodpovědnost
    • spolehlivost

Nabídka

  • stálou práci na zkrácený úvazek/DPP
    • včasnou a pravidelnou výplatu
    • zázemí stabilní společnosti

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Staňte se lektorem kroužku Veselá věda. Vzhledem k rozrůstajícímu se zájmu dětí přibíráme do našeho týmu nové lektory. Hledáme přednostně lidi s praxí v práci s dětmi. Důležité je nadšení ...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Nový Jičín Od 18 let

    Před 3 dny

  • Brigáda Brigáda úklid prodejny s oděvy Brohunice Campus ráno 7-9h. 5x týdně (po., st., čt., pá., so.). Čas je nutné dodržovat, opravdu ráno od 7-9h. Požadavky Smysl pro pořádek , zodpovědnost. Nab...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Libhošť

    Před 1 dny