PRÁZDNINY SE BLÍŽÍ! Zajisti si brigádu včas!

Mark2 Corporation Czech, a.s.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Nabíráme nové kolegy na následující pozice:

• Security v obchodních centrech po celé Praze - budeš dohlížet nad dodržováním návštěvního a bezpečnostního řádu, komunikovat s kolegy přes vysílačky a zkrátka kontrolovat plynulý chod obchodního centra

• Vzdálený kamerový dohled - staneš se součástí týmu operátorů technologického centra a budeš vzdáleně dohlížet nad objekty

• Ostraha v administrativních budovách - budeš vítat návštěvy ke klientům, obsluhovat bezpečnostní technologie a na mnohých pozicích využiješ i angličtinu

• Recepční - budeš komunikovat s návštěvníky a s úsměvem na tváři je vítat, zpracovávat administrativu nebo třeba vydávat vstupní karty a povedeš jejich evidenci


Co požadujeme?
• Trestní bezúhonnost
• Věk nad 18 let
• Chuť učit se novým věcem

Co nabízíme?
• Brigádu na prázdniny, případně i dlouhodobou spolupráci
• Perfektní zaškolení a fajn kolegy
• Hodinovou mzdu dle zastávané pozice
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
• MultiSport kartu


Máš zájem? Domluv si informativní pohovor prostřednictvím odpovědního formuláře nebo volej na bezplatnou linku!

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Náplň práce: • Úklid kanceláří a průmyslových prostorů - vysávání - vynášení košů - otírání prachu - uklízení zázemí - úkoly od nadřízeného Požadavky: • Trestní bezúhonnost • Fyzick...

    Česká republika, Tábor, Jihočeský kraj, Planá nad Lužnicí

    Před 2 dny

  • Brigáda Pokud máte zájem pracovat v oblasti bezpečnosti a máte již nějaké zkušenosti, tak je tato pozice pro vás ideální. Vaší hlavní náplní práce bude koordinace a kontrola bezpečnostních pracovníků...

    Česká republika, Praha 1, Hlavní město Praha, Praha S ubytováním Trvalý pracovní poměr

    Před 9 dny